Гучний арешт в Ізмаїлі: затримано замкомандира батальйону Нацгвардії, який вимагав хабар у вдови загиблого військовослужбовця

0 коментарів 384291 перегляду

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Декілька годин тому співробітники СБУ спільно з ДБР під процесуальним керівництвом Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Південного регіону затримали в Ізмаїлі заступника командира по роботі з особовим складом військової частини 3058 Національної гвардії України. Майор вимагав хабар від вдови нацгвардійця з Ізмаїлу за не перешкоджання в оформленні одноразової грошової допомоги, що гарантована державою родині військовослужбовця, який загинув під час бойових дій. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM”.


Початково керівник вимагав 10% від належної суми виплати – це близько одного мільйона гривень. Затримали його при отриманні частини неправомірної вигоди в розмірі 150 тисяч грн.

За інформацією “БІ”, ізмаїльський нацгвардієць загинув на самому початку повномасштабного вторгнення рф в Україну – в березні минулого року, під час несення служби на території Донецької області, в Маріуполі.

Родина так і не змогла його поховати – морг при маріупільській лікарні розбомбили, тіло безслідно зникло. Але було підтвердження смерті і родина воїна мала повне право на отримання гарантованої державою одноразової грошової допомоги. Проте оформити її ніяк не могла – заважав цьому заступник командира по роботі з особовим складом військової частини 3058 Національної гвардії України, який створював штучні перепони і поставив умову – “Хочете оформити допомогу – діліться”.

Миритися з такою несправедливістю вдова полеглого бійця не стала – не за це воював її чоловік… Вона звернулась за допомогою до правоохоронців, які провернули блискучу операцію із затримання нечистого на руку військового начальника.

Гучний арешт в Ізмаїлі: затримано замкомандира батальйону Нацгвардії, який вимагав хабар у вдови загиблого військовослужбовця

Прокоментувати

Розміщуючи коментар, ви погоджуєтесь дотримуватися правил нашого сайту