RU UA
RU UA

Житель Болградського району, який порушив ПДР і намагався “вирішити” питання з поліцейськими, отримав вирок суду

0 коментарів 18711 перегляду

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


35-річний житель Болградського району, який намагався дати хабаря поліцейським, які зупинили його за їзду без шолому та виявили відсутність необхідних документів на двоколісник, отримав вирок суду за скоєні правопорушення.


Як повідомили у територіальному відділі поліції, щоб уникнути адміністративної відповідальності, яка передбачена частинами 5 та 6 статті 121 (порушення правил користування мотошоломами й керування водієм транспортним засобом, не зареєстрованим в Україні в установленому порядку) КУпАП, правопорушник почав пропонувати поліцейським хабар і навіть спробував залишити гроші в службовому автомобілі.

На місце події правоохоронці викликали слідчо-оперативну групу, яка задокументувала факт надання неправомірної вигоди службовій особі.

Слідчі висунули чоловіку обвинувачення в скоєнні правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 369 Кримінального кодексу України.

Йдеться про пропозицію службовій особі надати їй неправомірну вигоду, а так само надання такої вигоди за не вчинення службовою особою в інтересах того, хто пропонує чи надає таку вигоду, будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища.

Розглянувши обвинувальний акт, скерований поліцейськими, суд призначив обвинуваченому покарання у вигляді 17 тисяч гривень штрафу.

Прокоментувати

Ваша email адреса не буде опублікована