RU UA
RU UA

В Україні планують заборонити купувати алкоголь та сигарети за готівку, а акцизи на ці товари урівняють з європейськими

4 коментаря 8073 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


В межах податкової реформи в Україні можуть заборонити купувати алкоголь та сигарети за готівку, а акцизи на ці товари можуть урівняти з європейськими.


Про це заявив заступник керівника офісу президента Ростислав Шурма.

«Ми плануємо дві фундаментальні зміни. Перша – це електронний акциз. Друга – переведення розрахунків за підакцизні товари виключно в безготівковий формат», – сказав він під час брифінгу 24 січня.

Шурма додав, що рішення ще обговорюватиметься, і заспокоїв, що у разі ухвалення дискомфорту українці відчуватимуть недовго.

Представник ОП також повідомив про плани запровадити електронний акциз та анонсував підвищення акцизів на ці товари.

«Ми розглядаємо підвищення оподаткування шкідливого споживання. Це тютюн, алкоголь і викопне паливо. В межах реформи ми будемо приводити ставки податків до середньоєвропейських рівнів», – додав Шурма.

Коментарі
 • 🇷🇺=🐓=🇷🇺=🐔=🇷🇺=🐓

  Ну как, игнатович рублядь, выдохлась ночью – утром на “работу”, значит ПОЗЖЕ?! Не филонь, без нового кокошника однокашники не поймут 😉

 • Аноним

  Ебитесь в рот, свой поганый, твари тытульнорогие:))

 • Аноним

  Да шо б вы уже сдохли все, черти винторогие

 • Винокурение

  Реально – так насрать, лично мне, на их запреты и на ту, от имени якобы которой, те запреты, эти черти обосранные – вводят:))) ещё раз НАСРАТЬ!:))
  ибо – табачок мне поставляет челове, который его и выращивает ! ( отменный табак! Раньше пользовал бельгийский табак – так произведённый Человеком, получше будет!) Ну и практически не употребляю. А, 🍷 вино, собственный 🥃 армоньяк (не коньяк!- а именно армоньяк), да чача, в придачу – всегда в подвале. Крепкие штуки – не раскупориваются – со сроком выдержки, в воскованной бочке,менее 3 лет.
  Так шо ещё разок – НАСРАТЬ!

Прокоментувати

Ваша email адреса не буде опублікована