Світло буде лише в гарантовані години “білої зони”: у ДТЕК “Одеські електромережі” розповіли, за яким графіком зараз вимикатимуть електроенергію

0 коментарів 32103 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


В енергосистемі України зберігається значний дефіцит електроенергії після російських атак, у зв’язку з цим світло буде лише в гарантовані години “білої зони”. За яким графіком зараз вимикатимуть світло, розповіли у ДТЕК “Одеські електромережі”.


Ліміт з 00:00 до 07:00 коливається від 437,4 до 439,5 МВт. Через це до 7 ранку 24 січня в області застосовуватимуть екстрені відключення світла.
“За поточних погодних умов та рівня споживання електроенергії споживачами, цього ліміту буде достатньо для застосування графіків стабілізаційних відключень. Проте, світло буде лише в гарантовані години білої зони”, – кажуть у ДТЕК.
Дізнатися, коли відбуватимуть відключення/включення світла за вашою адресою під час стабілізаційних відключень ви можете на сайті ДТЕК Одеські електромережі: https://www.dtek-oem.com.ua/ua/shutdowns

До цілодобових графіків стабілізаційних відключень ОСР зможе повернутися, коли знизиться дефіцит електроенергії в країні, і НЕК Укренерго зможе надати більші ліміти споживання на область.

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x