Перші у світі: українські війська ЗСУ поповняться ударними ротами БПЛА

0 коментарів 24759 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


У Збройних Силах України формуються перші у світі ударні роти безпілотних літальних апаратів (БПЛА). Відповідне рішення ухвалено на Ставці Головнокомандувачем ЗС України генералом Валерієм Залужним. Про це повідомляє Генеральний штаб Збройних Сил України.


Для повноцінної реалізації проєкту в межах проєкту «Армія дронів» створено Координаційний штаб, у якому представлені ключові міністерства та служби. Планується масштабувати виробництво БПЛА аби забезпечити ними Сили оборони України.

Також повідомляється, що вже відібрано найпрофесійніших військовослужбовців, які очолять ударні роти. Кожний підрозділ отримає дрони та боєприпаси, Starlink та інше необхідне обладнання, щоб долати ворога.

Додамо, що головним партнером з навчання ударних рот є «Військова школа Боривітер».

Ця Громадська організація була створена у квітні 2022 року, розробила програми підготовки та навчила понад 5000 військовослужбовців за різними напрямками, серед яких: застосування БПЛА у військових умовах, військове управління для командирів та штабів рівня батальйон/БТГр/полк, управління діями малих підрозділів, військова топографія, радіозв’язок, системи ситуаційної обізнаності та інші.

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x