Мінімум – 4 євро: заїжджаючи на територію Молдови на авто, українці знову повинні сплачувати збір

2 коментаря 13446 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Дорожний збір при в’їзді у Молдову знову мають сплачувати українці. З 10 січня 2023 такі правила діють для усіх іноземних громадян, які подорожують до країни власним автоПро це повідомило Консульство України в місті Бельці (Республіка Молдова).


До недавнього часу українці нічого не платили при користуванні автодорогами країни-сусідки. На початку повномасштабного вторгнення росії в Україну, 27 лютого 2022 року розпорядженням Комісії з надзвичайних ситуацій Республіки Молдова №3 громадяни, які в’їжджали на територію Молдови з України, були виключені зі складу суб’єктів справляння збору за користування дорогами на період дії надзвичайного стану.

22 грудня 2022 року Комісією було прийнято розпорядження №55, яким пункт 25 розпорядження №3 було визнано таким, що втрачає чинність з 10 січня 2023 року.

Отже, починаючи з 10 січня 2023 року усі фізичні особи, в тому числі громадяни України, які в’їжджають на територію Республіки Молдова або перетинають її транзитом, на транспортних засобах, не зареєстрованих в Молдові, зобов’язані сплачувати дорожній збір на загальних підставах.

Повноваження щодо перевірки наявності підтверджуючого документа про сплату податку (віньєтки) покладені на співробітників Прикордонної поліції та  співробітників Дорожньої поліції Республіки Молдова. За відсутність віньєтки власника транспортного засобу може бути притягнуто до адміністративної відповідальності з накладенням штрафу.

Оформити віньєтку можна онлайн на веб-сайті Державної адміністрації автомобільних доріг Республіки Молдова.

Розцінки на віньєтку для легкового автомобіля наступні: 7 днів – 4 євро, 15 днів – 8 євро, 30 днів – 16 євро, 90 днів – 45 євро, 180 днів – 85 євро, понад 180 днів – 180 євро.

Інформація опублікована учасником форуму не є редакційним матеріалом. Редакція Бессарабії ІНФОРМ може не поділяти позицію авторів.
 • Пригожин, Евгений Викторович

  Молодчинка, молодчинка – рублядь! 🙂 Жаль, че ты уебищна прям как игнатович из говносибирска… 😀 И потому хер тебе, а не доллар на новый кокошник 😉

 • Аноним

  И все от того, что хохлорогие просрали землю НовоРоссии, не имея на то никаких прав! В замен получили хуй в свою свинячью жопу! Ибо молдаване , в замен, ничего хохлатым не дали, ну, кроме хера!
  Паланка- переход, как был молдавским, так и есть:)) – ах – да ….., дорожное полотно – без земли:))) это багато!
  То есть, щебень, песок и отсев – с битумом:)))) – то есть асфальт! И это всё!
  За это расстрелять хохлорогиг потребно! ТВАРИ!
  А, вы народ – платите!:))))))
  Зато Молдавия теперь, с подачи хохлотварей обосранных МОРСКАЯ ДЕРЖАВА, с портом Джунджулешты, со своим собственным флотом и выходом к морю!!!!!!!!!!!
  Равноценный обмен – так сказать- на щебень, песок и асфальт!:))))))))
  При этом, рогостан свинарный, ещё и весь молдавский транзит, который шёл через порты Одессы и региона – ПРОСРАЛ так же!:)))))
  ДЕБИЛЫ РОГАТЫЕ!
  ЧЕРТИ ПАРНОКОПЫТНЫЕ!
  А, шо б вы уже ПЕРЕДОХЛИ , вместе со своей бЛЯДЬ-кивщиной вонючей!

Прокоментувати

Розміщуючи коментар, ви погоджуєтесь дотримуватися правил нашого сайту