RU UA
RU UA

“Ми довели світу, що нинішні і наступні покоління українців гідні жити у вільній Україні”: начальник Одеської ОВА привітав мешканців регіону з Днем Соборності України

11 коментарів 28836 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Сьогодні в нашій державі відзначають День Соборності України. З нагоди світа до мешканців Одещини звернувся начальник Одеської військової адміністрації Максим Марченко, який віддзначив, що наша країна переживає найскладніші часи за всю історію своєї незалежності, але українці мужньо відстоюють свободу та суверенітет своєї держави.


“Поняття «соборність» та «неділимість» набули для українського народу нового значення. Збройні Сили України щодня відвойовують нашу територію та захищають кордони нашої держави, борються за її єдність та цілісність. Сили оборони Одещини довели це у важких боях за Острів Зміїний, та показали окупантам, що ми будемо битись за кожен метр нашої землі. Не зважаючи на відстань та складнощі українські військові вигнали ворога та зробили Чорне море безпечнішим. Кожна свідома людина зараз допомагає країні. Ми вже довели всьому світу, що нинішні і наступні покоління українців гідні жити у вільній та демократичній Україні. І тільки в єдності наших дій та соборності душ ми можемо досягти перемоги. Мешканці Одещини, українці! Вітаю вас з Днем Соборності України! І в цей день хочу побажати всім міцного здоров’я, миру, а також глибокої віри у щасливе майбутнє Одещини та соборної і неділимої України!”, – зазначив очільник ОВА.

Коментарі
 • 🇷🇺=🐷=🇷🇺=🐷=🇷🇺=🐷=🇷🇺=🐷

  Не унимаются все никак zaлупки… 🙂

 • 404!404!404!

  Хунтобернатор разгавкался, не ко времени и не к месту.

 • свиней на бойню

  Чертям уже не долго осталось.

 • 🇷🇺=🐷=🇷🇺=🐷=🇷🇺=🐷=🇷🇺=🐷

  От ЭТО игнатович рублядь раскукарекаласЯ сегодня! 🙂 Даже ник старенький вспомнил0 – “Зяма” 😉 Zaлупка, ха-ха 😀 😀 😀

 • доказатель просиратор

  Всё просрали – но доказали.:))))))

 • Аноним

  « доказал!»:)))))))
  О, как!
  Тебе и доказывать ничего не надо. Всем и так известно, что в свинарнике твоём – сплошная голая срака!
  ПодЬ на хер! Тут, по субботам – не подают.

 • Аноним

  Ну и мерзкая ж заточка, у этой 🐀 крысы, гнидной.

 • Аноним

  И шо тот поц раздухарился, шо тот агицин паровоз? Кому это воно вообще? Здеся таких и рядом, не стояло. Не хай ехает, к себе, в чертятник и там толкает, это бздо, для рагулей и быдла, ему родного.

 • зяма

  Да шёл бы ты со своей соборностью и со всем тем, в твоём «поздравлении», так далеко, и на хуй, да чем быстрее, тем лучше.
  Чтоб мы видели тебя, на одной ноге. А, ты нас, одним глазом. Падаль.

 • 🇷🇺=🐷=🇷🇺=🐷=🇷🇺=🐷=🇷🇺=🐷

  Через ситечко же ж только ваши пидороССики кончь… перорально принимают; говно – отдельно и с бОльшим удовольствием, да, игнатович рублядь“ 😀 😀 😀 И забудь слово “поц” – в говносимбирске же все такие 😉

 • Аноним

  Сам ПОЦ и ПОЦоватую хрень несёт. Уже бухнул говна, через ситечко и понесло – бЕндеро-нацисто-фашиста обосранного! Быдло рогатое:))))) Жлоб ебаный!

Прокоментувати

Ваша email адреса не буде опублікована