RU UA
RU UA

Кілійські рятувальники допомогли собачці, яку вразило електрострумом

0 коментарів 9153 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Вчора, 24 січня, допомога рятувальників 23 ДПРЧ знадобилася собачці, яка не могла вилізти зі схованки, куди забігла у шоковому стані після отримання удару електрошокером. Про це “Бессарабії INFORM” повідомили зоозахисники, які і викликали працівників ДСНС після марних спроб врятувати тваринку самостійно.


Очевидці повідомили, що собаку вдарив електрострумом один з місцевих твариноненависників, після чого вона від болю та шоку забилася під залізний гараж, звідки не змогла вибратися та була на межі загибелі. Зоозахисники стверджують – якщо б її не дістали протягом короткого терміну, ослабла тварина замерзла б на смерть.

“Дякуємо хлопцям за оперативність. І всім, хто намагався дістати тварину до їхнього приїзду. Собачка жива. Як добре знати, що людей, які люблять тварин і допомагають їм, набагато більше, ніж недолюдей“, – зазначила зооактивістка Світлана Хрещенкова та додала, що цю тварину доводиться рятувати не вперше. Нещодавно її та другого цуценя з посліду намагалися отруїти. Дівчинку спасли, а її брата – ні. Пізніше щасливицю простерилізували за міською програмою, але вона знову ледь не загинула від рук варварів. Зазначимо, в мікрорайоні СРЗ, де стався інцидент, постійно отруюють та кривдять тварин кілька місцевих мешканців. Спіймати їх на гарячому досі не вдалося, тому у поліції розводять руками і не вдаються до пошуків зловмисників, хоча їхні імена давно відомі мешканцям квартирних будинків.

Наразі собачка почувається добре, але ще має наслідки ураження струмом. Зазначимо, електрошокер для тварин – смертельна небезпека, оскільки розряд, який він видає, надто сильний для чотирилапих.

Кілійські рятувальники допомогли собачці, яку вразило електрострумом

Прокоментувати

Ваша email адреса не буде опублікована