Історико-краєзнавчий музей Арцизу отримав у подарунок сучасне проекційне обладнання від німецьких друзів

Олена Весніна 0 коментарів 28593 переглядів
Історико-краєзнавчий музей Арцизу отримав у подарунок сучасне проекційне обладнання від німецьких друзів

Арцизький історико-краєзнавчий музей отримав у подарунок від німецьких партнерів сучасні ноутбук, проектор та проекційний екран.

Про це повідомили у мерії.

«Відтепер з новими можливостями ми матимемо змогу продовжувати розвивати заклад, прищеплювати любов до рідного краю, викликати інтерес до історії великої і малої Батьківщини», – зазначив директор музею Дмитро Чебан.

Музейники висловили велику вдячність німецьким друзям Siegmund Ziebart, Viktor Frits, Simon Nowotni, Bessarabiendeutscher Verein e.V. за допомогу у придбанні сучасного проекційного обладнання для історико-краєзнавчого музею.

Раніше ми повідомляли: Як виглядає головна ялинка Одеської області (фото, відео)

Залишити коментар
guest

0 коментарів
Старые
Новые Популярные
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии