Інформація для поціновувачів зимових купань і прибережного відпочинку: до берегів Одещини прибило ще одну протикорабельну міну

3 коментаря 8505 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


На Одещині Сили оборони виявили і ліквідували чергову морську міну.


Про це повідомляє ОК “Південь”.

“В морі на Одещини виявлено чергову протикорабельну міну, зірвану з кріплення штормом. “Плавучу небезпеку” хвилі вперто спрямовували в бік узбережжя. Завдяки оперативному реагуванню, міну контрольовано підірвано в морі підрозділом Військово-Морських Сил Збройних Сил України”, – інформують у Командуванні.

Військові нагадали всім поціновувачам морських купань і прибережного відпочинку: море і уріз води містять в собі багато подібних ворожих «сюрпризів».

“Не наражайте себе на небезпеку – не наближайтесь до узбережжя, і тим паче не заходьте в воду. Обмеження воєнного стану спрямовані на збереження вашого життя і здоров’я”, – сказано у зверненні ОК “Південь” до населення.

Нагадаємо, в цьому році це вже друга морська мина, яку ліквідовують сили оборони на узбережжі Одещини. Ще одну “плавучу небезпеку” хвилями викинуло на берег 1 січня.

Інформація опублікована учасником форуму не є редакційним матеріалом. Редакція Бессарабії ІНФОРМ може не поділяти позицію авторів.
  • 🇷🇺=🐷=🇷🇺=🐷=🇷🇺=🐷=🇷🇺=🐷

    Вот это пидорах ПРОНОСИТ на почве ПТУ-травм 😉

  • человеколюбец

    Ну, ничего…, в ответку и очень скоро – Мы заминируем все их Карпаты, Буковели и особенно плотно занэпадэнские городишки – противопехотными минами, пусть подрываются бЕндеровские ублюдины, но остаются жить , Мы ж не изверги:))))), пусть мучаются потом, безногие твари:))))) влача жалкое существование, без пенсий инвалидных и пособий:))))

  • ТьфУ вам на рога - черти бЕндерастные

    Лучше бы накарябали, какие хохло-пукожопые свиньи 🐖 её устанавливали. Судя по рогам и на мине, и у чертей – они родственники:)))))))))))))))))))

Прокоментувати

Розміщуючи коментар, ви погоджуєтесь дотримуватися правил нашого сайту