ФДМ анонсував приватизацію держстивідора «Білгород-Дністровський МТП»

0 коментарів 21951 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Фонд державного майна (ФДМ) планує до кінця зими 2023 року виставити на аукціон майновий комплекс ДП «Білгород-Дністровський морський торговельний порт» (БДМТП). Про це повідомив начальник регіонального відділення Фонду державного майна України по Одеській та Миколаївській областях Олександр Славський під час брифінгу у «Медіацентрі Україна – Одеса».


За його словами, після ДП «Усть-Дунайський МТП» це буде другий портовий актив, який спробують приватизувати.

Зараз це єдині порти, які передані для приватизації. Чи будуть продавати з аукціону інші об’єкти, залежить від результатів приватизації Усть-Дунайського та Білгород-Дністровського портів. Зараз за цим стежить Міністерство інфраструктури та центральний офіс Фонду державного майна”, — розповів Славський.

У квітні ДП «Білгород-Дністровський морський торговельний порт» розпочало роботу у форматі транспортно-логістичного центру до відкриття Чорного моря для судноплавства.

У травні 2021 року ДП «БДМТП» передано під управління ФДМ для підготовки до приватизації. Приватизаційний конкурс планувалося оголосити у першому кварталі 2022 року.

У вівторок, 17 січня, відбувся аукціон з продажу єдиного майнового комплексу ДП «Усть-Дунайський МТП». В ході торгів його вартість збільшилася в 3,3 разу порівняно зі стартовою — до 201 млн грн.

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x