RU UA
RU UA

Планові госпіталізації можуть тимчасово припинити – МОЗ

0 коментарів 13932 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Міністерство охорони здоров’я просить тимчасово припинити планові госпіталізації в медустановах по всій Україні через можливі аварійні відключення електро -, тепло- та водопостачання. Як повідомляє “РБК-Україна”, про це йдеться в листі міністерства, який отримали обласні військові адміністрації.


“Міністерство охорони здоров’я України у зв’язку з повномасштабною збройною агресією Російської Федерації, а також можливої роботи в екстремальних умовах (аварійного відключення електропостачання, водопостачання та централізованого теплопостачання) просить призупинити планові госпіталізації в закладах охорони здоров’я до подальших рекомендацій”, – йдеться в листі.

З опублікованого документа також випливає, що МОЗ просить перевірити наявність в медустановах аварійного/резервного електропостачання, джерел теплопостачання, стан генераторів, наявність палива, запасів води і продуктів, медикаментів з розрахунком на 1 місяць роботи тощо.

Керівник прес-служби Департаменту охорони здоров’я КМДА Наталія Вишневська пояснила, що рішення про плановість госпіталізації приймає лікар.

“Є окремі стани – не ургентні, коли, наприклад, зволікання навіть з плановим лікуванням може ускладнити лікування певної патології пізніше. Тоді лікар може приймати рішення про госпіталізацію. І ніхто не скаже йому, що цей випадок плановий або позаплановий. Це відпрацьований механізм. Ми вже його застосовували під час спалаху COVID-19”, – сказала Вишневська.

Прокоментувати

Ваша email адреса не буде опублікована