RU UA
RU UA

В Бессарабії на ділянці українсько-молдовського кордону відновились спільні патрулювання прикордонників обох сусідніх держав

0 коментарів 13203 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Прикордонники Ізмаїльського загону відновили спільні заходи з охорони державного кордону з підрозділами Регіонального Управління «Південь» Прикордонної Поліції Республіки Молдова.


Як повідомив помічник начальника Ізмаїльського прикордонного загону – начальник прес-служби підполковник Ігор Перегняк, вже проведено 10 таких патрулювань на українсько-молдовському кордоні.

Він нагадав, що зазначені заходи на ділянці Ізмаїльського загону проводяться з липня 2012 року, відповідно до міжурядової Угоди та міжвідомчого протоколу про спільне патрулювання українсько-молдовського державного кордону. Проте, через широкомасштабне вторгнення російської федерації на територію України вони не проводились.

“Ці патрулювання дають змогу більш ефективно забезпечувати контроль за режимом спільного кордону для запобігання його незаконного перетинання особами, а також протидіяти транскордонній злочинності”, – відзначили в прикордонному загоні.

В Бессарабії на ділянці українсько-молдовського кордону відновились спільні патрулювання прикордонників обох сусідніх держав

Прокоментувати

Ваша email адреса не буде опублікована