В Аккермані продовжують приводити до ладу в’їзд до міста: на ділянці дороги по вул. Ізмаїльській уклали перший шар асфальту

0 коментарів 21330 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


1 листопада в Білгороді-Дністровському на ділянці дороги по вулиці Ізмаїльській біля магазину «Меркурій» працівники підрядної організації розпочали укладання першого шару асфальтного покриття. Про це повідомили на офіційному сайті міста.


Напередодні тут були проведені підготовчі роботи: знято застаріле покриття, підготовлена основа, встановлений бортовий камінь.

За словами заступника міського голови, через декілька днів підрядники на цій ділянці розпочнуть роботи з укладання ще одного шару асфальтного покриття.

Роботи на об’єкті планують завершити до кінця поточного тижня.

В Аккермані продовжують приводити до ладу в'їзд до міста: на ділянці дороги по вул. Ізмаїльській уклали перший шар асфальту В Аккермані продовжують приводити до ладу в'їзд до міста: на ділянці дороги по вул. Ізмаїльській уклали перший шар асфальту В Аккермані продовжують приводити до ладу в'їзд до міста: на ділянці дороги по вул. Ізмаїльській уклали перший шар асфальту

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x