RU UA
RU UA

Скоро в продажу з’явиться марка Укрпошти “Херсон – це Україна”. Вже можна зробити попереднє замовлення

0 коментарів 16578 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


“Укрпошта” оголосила про запуск нової поштової марки “Херсон – це Україна”. Це перша марка, яка присвячена місту-герою, повідомив генеральний директор “Укрпошти” Ігор Смілянський у своєму Telegram-каналі.


“І хоч офіційно ще не оголошено про звільнення Херсону, за старою доброю традицією, започаткованою ще з кораблем, – іноді марки виходять на кілька днів раніше події. Бо в “Укрпошті” точно знають, що наші військові – найкращі, а деокупація, то лише питання часу”, – наголосив Смілянський.

За його словами, на новій поштовій марці можна буде побачити один із символів Херсонщини – кавун з додатковими художніми сюжетами.Крім того, він додав, що до марки випустять конверт, на якому буде зображено, як український солдат “вкладає скибочку кавунчика”. Також буде випущено листівку “Херсон – це Україна”.

“Сьогодні стартує передзамовлення, а саму марку ми обов’язково запустимо безпосередньо в Херсоні в грудні. Може, я зроблю це як в.о. директора Херсонської дирекції, хоча, знаючи нашу команду та швидкість поновлення роботи “Укрпошти”, це навряд чи, бо ми поновимо там свою роботу значно раніше)”, – заявив Смілянський.

Гендиректор “Укрпошти” зазначив, що забронювати замовлення можна за посиланням.

Прокоментувати

Ваша email адреса не буде опублікована