RU UA
RU UA

По всій Одещині розгортають «Пункти Незламності», де можна зарядити гаджети та зігрітися. Як знайти адреси

0 коментарів 5616 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


В Одеській області розгортають «Пункти Незламності»: це місця, де можна буде за відсутності світла чи тепла зарядити гаджети чи зігрітися. Про запуск роботи таких пунктів на території всієї країни повідомив президент Володимир Зеленський. Також про це йдеться на Фейсбук-сторінці Одеської ОД(В)А.


Розміщуються такі пункти у приміщеннях обладміністрацій чи РДА, міських чи сільських рад, ДСНС. шкіл тощо. Вони мають різну ємність – від 40 до 500 осіб одночасно. Люди просять наперед записати адреси найближчих пунктів.

“Після низки поразок на фронті армія терористів хоче поцілити в нашу очевидну перевагу – згуртованість. Поцілити в тил, який є джерелом сили для наших військових. Саме тому головна мішень терористів – об’єкти української енергетики. Саме тому вже зараз готуємося до різних сценаріїв”, – кажуть у ОВА.

«По всій країні розгортаємо Пункти Незламності (ПН) – це місце, куди кожен зможе прийти в разі тривалого відключення електроенергії. В таких Пунктах Незламності, не зважаючи на відключення електроенергії, передбачається наявність: тепла, води, освітлення, інтернету, живлення для мобільних, місця для відпочинку, аптечки, забезпечення мам та дітей. В планах обладнати всі Пункти системами супутникового зв’язку Starlink» — говорить заступник Керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко.

Вже зараз підготовлено понад 4 000 Пунктів Незламності і їх ставатиме все більше. Також готовий сайт із наявними ПН, де кожен може знайти найближчий для себе і має це вже зробити: nezlamnist.gov.ua. А бізнес, за цим же посиланням, зможе подати заявку для облаштування свого ПН.

Також на інтерактивній мапі, окрім ПН, міститься інформація про найближчі АЗС, аптеки і магазини, які працюватимуть на генераторах.

На сайті можна знайти відповіді на всі актуальні питання, щодо функціонування ПН.

“Тримаймо стрій і не маємо втрачати віри. Вони можуть залишити нас без світла і тепла, але не можуть залишити без гідності та свободи. Не можуть нас зламати! ” — сказав Кирило Тимошенко.

Нагадаємо, як раніше повідомляла БІ, в Кілійській громаді вже готують пункти обігріву, яких цьогоріч буде більше, ніж звичайно. Керівництво громади розуміє, що попереду важка зима, тому намагається забезпечити якомога більше людей теплом та світлом.

Прокоментувати

Ваша email адреса не буде опублікована