RU UA
RU UA

Не дивлячись на війну та загрози: на Одещині створили більше півсотні нових фермерських господарств

0 коментарів 9018 перегляду

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


На Одещині створили більше півсотні нових фермерських господарств, не дивлячись на війну та постійні загрози. Від держави та за сприяння ООН допомогу отримали фермери та особисті господарі на селі. Відповідну заяву зробила директорка департаменту агрополітики Одеської ОВА Алла Стоянова. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM” з посиланням на соцмережу Facebook.


Так, цього року в регіоні було створено 51 фермерське господарство, а всього з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну допомогу від держави отримали майже півсотні господарств у вигляді тисячі тонн озимої пшениці.

Також без уваги не лишилися й особисті земельні господарства та земельні паї — їм від держави було виділено 346 тонн агропродукції. Допомога відбулася за сприяння Продовольчої та сільськогосподарської організації при ООН та безпосереднього фінансування уряду Японії.

Раніше за допомогою ООН аграрії Одещини отримали рукави для зберігання зерна. Це відбулося у рамках канадо-австрлійського проєкту  в одеській області, ціль якого — розв’язання проблеми дефіциту зерносховищ, яка виникла через вторгнення рф. Всього фермери отримали 726 поліетиленових рукавів для зберігання, з яких один може вмістити понад 200 тонн продукції.

Прокоментувати

Ваша email адреса не буде опублікована