Модернізація сфери надання адмінпослуг: Кілійська міська рада отримала сучасне обладнання для роботи з документами

0 коментарів 26946 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


В Кілії поступово модернізують сферу надання адміністративних послуг. Нещодавно було зроблено черговий крок в цьому напрямку – в розпорядженні спеціалістів ЦНАПу опинилося обладнання для роботи з документами, що прискорить процес отримання необхідних довідок. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM” з посиланням на міську раду. 


Сканери штрих-кодів F68 та безконтактний NFC- зчитувач ID-карток Feitian R-502-CL з програмою для зчитування інформації з ID-паспорту та біометричного закордонного паспорту з безстроковим строком ліцензії отримали в межах співпраці зі швейцарсько-українською програмою EGAP.

В ЦНАПі пояснюють, що з 2016 року українці отримують паспорти нового зразку – ID-паспорти з безконтактним електронним носієм. Новий ID паспорт є набагато зручнішим у використанні, ніж його попередній паперовий аналог. ID паспорт нового зразку має зручний розмір – 54х85,6 міліметрів, відтепер його не так легко зіпсувати, бо він вже не боїться вологи, оскільки ID паспорт виконаний з високоякісного пластику у вигляді пластикової ID-картки. Безумовно, ID паспорт має багато переваг, але існують і недоліки. Головним недоліком ID паспорту є те, що найголовнішу інформацію про власника документу можна отримати тільки зчитавши її за допомогою спеціального обладнання – сканерів ID паспортів та програмного забезпечення.

До цієї інформації відноситься:

– оцифрований підпис власника документу

– місце реєстрації власника ID-карти

– сімейний стан.

Сканер для зчитування інформації з ID паспорта громадянина України рідер ID-карти Feitian R502-CL дає можливість считати всю інформацію, яку містить паспорт громадянина України нового зразка у вигляді пластикової картки.

Сьогодні сканери штрих-кодів використовуються практично у всіх сервісах. Системи сканування штрих-кодів допомагають відстежувати великий обсяг інформації, тим самим підвищуючи продуктивність та ефективність своїх послуг. Крім того, штрих-код — це зручний спосіб кодування інформації у візуальний шаблон (чорні лінії та пробіли), який можна прочитати за допомогою сканеру штрих-коду. Після того, як сканер штрих-коду зчитує цей шаблон, він перетворює рядки та пробіли в текст, який ваш комп’ютер може прочитати та зрозуміти.

«Виконавчий комітет Кілійської міської ради висловлює подяку міжнародній благодійній організації «Фонд Східна Європа» та Програмі EGAP за ще один крок до модернізації сфери надання адміністративних послуг. Рухаємось вперед та змінюємося на краще», – зазначили в Кілійській міській раді.

Модернізація сфери надання адмінпослуг: Кілійська міська рада отримала сучасне обладнання для роботи з документами

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x