RU UA
RU UA

Ловити раків у Дунаї та придунайських озерах більше не можна. Штраф за одного – більше 3 тисяч

0 коментарів 10287 перегляд

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Заборона на вилов раків в Одеській області стартує 30 листопада. З сьогоднішнього дня у річці Дунай та придунайських озерах штраф за одного здобутого незаконним шляхом рака становить быльше 3 тисяч гривень. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM” з посиланням на Одеський рибоохоронний патруль. Для порівняння – ціна раків на ізмаїльському ринку днями склала 450 грн за кілограм. 


Заборона встановлюється у зв’язку з початком спаровування цих водних біоресурсів та виношування ікри. Термін заборони на любительський та промисловий вилов раків встановлюється на основі наукових обґрунтувань, які надає Одеський центр Південного науково-дослідного інституту морського рибного господарства та океанографії (ОдЦ ПівденНІРО).

Нагадуємо, лов раків під час заборони є грубим порушенням рибоохоронного законодавства відповідно до ч. 4 ст. 85 КУпАП. За незаконне їх добування передбачено покарання від адміністративних штрафів до кримінальної відповідальності, а також відшкодування нанесених рибному господарству збитків. За одного незаконно виловленого рака компенсація – 3 332 грн.

Прокоментувати

Ваша email адреса не буде опублікована