RU UA
RU UA

У Білгород-Дністровському районі прокуратура повернула сільраді незаконно привласнені землі у першій лінії від Чорного моря вартістю 8,6 млн грн

0 коментарів 10854 перегляду

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Кароліно-Бугазькій сільській раді Білгород-Дністровського району повернуто земельну ділянку загальною площею 0,2 га вартістю 8,6 млн гривень. Рекреаційні землі на Золотому Березі в Затоці були повернуті державі за втручання прокурорів Білгород-Дністровської окружної прокуратури.


Як повідомили в Одеській обласній прокуратурі, з’ясовано, що зазначену землю рекреаційного призначення у першій лінії від Чорного моря громадяни, а в подальшому підприємство, набули у власність на підставі підроблених рішень Затоківської селищної ради з порушенням земельного законодавства та під час дії накладених в рамках кримінального провадження та цивільної справи арештів.

“Внаслідок вибуття із власності територіальної громади земельної ділянки порушено майнові інтереси держави, а також інтереси у сфері охорони та використання землі як основного національного багатства, на яке право власності Українського народу закріплене у Конституції України. Рішенням Господарського суду Одеської області задоволено позовні вимоги прокуратури та повернуто у власність територіальної громади зазначену земельну ділянку”, – прокоментували у прокуратурі.

У Білгород-Дністровському районі прокуратура повернула сільраді незаконно привласнені землі у першій лінії від Чорного моря вартістю 8,6 млн грн

Прокоментувати

Ваша email адреса не буде опублікована