RU UA
RU UA

Щонайменше 40 загиблих та 120 поранених: підрахована загальна кількість воєнних злочинів росіян на Одещині

1 коментар 8424 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Щонайменше 40 людей загинуло та 120 поранено починаючи з 24 лютого від воєнних злочинів росіян у Одеській області. 237 епізодів воєнних злочинів зафіксовано на Одещині за період з 24 лютого по 24 вересня 2022 року. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM” з посиланням на Одеську обласну організацію ВГО «Комітет виборців України».


Зокрема, в Одеській області організація зафіксувала загалом 41 епізод, пов’язаний із людськими втратами чи порушенням прав серед цивільного населення.

Унаслідок ракетних ударів/авіаударів/спрацювання вибухових пристроїв загинуло щонайменше 40 людей та було поранено щонайменше 120 людей.

Серед випадків порушення прав людини зафіксовані три епізоди незаконного позбавлення волі цивільних осіб та катування. Всі вони пов’язані з цивільними суднами та здійснені в районі острова Зміїний на початку повномасштабного вторгнення рф.

Унаслідок ракетних ударів, авіаударів та мінування території було пошкоджено щонайменше 399 об’єктів цивільної інфраструктури.

Найбільше від ракетних атак постраждали житлові будинки – наразі таких зафіксовано 179.

Найбільша кількість епізодів зафіксована на території міста Одеси, Білгород-Дністровського та Одеського районів, а також в акваторії Чорного моря.

В рамках глобальної ініціативи «Трибунал для путіна», яка була створена у відповідь на повномасштабну агресію рф у лютому 2022 року, Одеська обласна організація ВГО «Комітет виборців України» документує міжнародні злочини (геноцид, злочини проти людяності, воєнні злочини), ймовірно вчинені російськими окупантами в Одеській області.

Щонайменше 40 загиблих та 120 поранених: підрахована загальна кількість воєнних злочинів росіян на Одещині

Коментарі
  • рубль

    Я однажды обосралось на той алле – моя олия обштукатурила всех призраков моторолл и гиви:)))

Прокоментувати

Ваша email адреса не буде опублікована