RU UA
RU UA

“Невже за якусь тисячу гривень можна продати свою державу?” – голова Одеської ОВА звернувся до локальних зрадників, які йдуть на співпрацю з ворогом

3 коментаря 10044 перегляду

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Начальник Одеської обласної військової адміністрації Максим Марченко у своєму вечірньому зверненні повідомив, що нещодавно Служба безпеки України провела низку успішних операцій з затримання в нашій області російських агентів, корегувальників та колаборантів. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM”.


Водночас, за словами очільника області, ворог за допомогою телеклам-каналів продовжує збирати розвідувальні дані у людей, які знімають результати влучань або збиття ворожих ракет та дронів, і за винагороду передають цю інформацію окупантам.

“Невже за якусь тисячу гривень можна продати свою державу та зрадити власному народові? Хочу запевнити, що ніхто із зрадників не уникне покарання за свої дії”, – підкреслив Максим Марченко у своєму зверненні.

Коментарі
 • рубль

  Кстати, почти каждый пидорОСС знает, что такое нодья! Меня на нодье черти анально сотворили, вот я постоянно про них, про рогатых, и кукарекаю:)))))

 • рубль

  «своё»??????? Очень интересная версия!:))))))))))
  Лично мне – вОНО и даром, не надЬ!!!!!!

 • рубль

  Аж-но за тыщщу?! Тут я за 1 (один) доллар сосу балыски, а где-то втихаря дают тыщщу… Вот мне бы стольково – хоть чего-нибудь! Фашиствуете, не любите брата:((((((

Прокоментувати

Ваша email адреса не буде опублікована