RU UA
RU UA

Глава Нацбанку України йде у відставку – причина

2 коментаря 16362 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Голова Національного банку України Кирило Шевченко оголосив, що йде з посади.


Про це він повідомив у Facebook.

Голова НБУ оголосив, що ухвалив таке складне для себе рішення через причини, пов’язані зі здоров’ям, які не може далі ігнорувати.

Він повідомив, що вже звернувся до Президента України з проханням прийняти його відставку.

«Дякую Президентові України за виявлену довіру та спільну роботу на користь держави — і в мирний, і у воєнний час. З перших днів в НБУ я був передусім антикризовим менеджером — і виконав свою місію: забезпечив безперебійну роботу фінансової системи в надскладний час повномасштабної війни. Війна стала ще одним важким іспитом для нашої команди та мене особисто — і ми його гідно склали», — написав Шевченко.

Він подякував команді Національного банку, Уряду та інших державних інституцій за співпрацю і ті конструктивні спільні дії, які спрацювали на благо фінансової системи і країни загалом.

«Сьогодні НБУ дійсно сильніший, ніж будь-коли, у здатності зустрічати виклики та долати кризи, гідно проходить перевірку війною… Тим, хто прийде після мене, я передаю банківську систему сильною, капіталізованою, стійкою. Вірю в те, що такою вона залишиться й надалі», — зазначив Шевченко.

Коментарі
  • рубль

    А наш рюсский выводок – в чмобики да в херсонские бега:)))))

  • Аноним

    Здоровье это важно. Теперь отдыхать в Майами или Лондон с выводком навсегда.

Прокоментувати

Ваша email адреса не буде опублікована