Зупинку заборонено: в Ізмаїлі біля військового шпиталю встановили новий знак (ФОТОФАКТ)

2 коментаря 19575 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


В центрі Ізмаїлу, на перехресті проспекту Незалежності (раніше – Суворова) та вулиці Свято-Нікольської (раньше – Дзержинського) встановили дорожній знак, який забороняє зупинку. Водіїв просять буди уважними та не порушувати правил дорожнього руху. Фотофакт опублікувала місцева група в соумережі Фейсбук під назвою “Юридична допомога”.


Так, близ військового шпиталю зараз заборонено паркуватися. З обох сторін проспекту стоять дорожні знаки 3.34 Зупинка заборонена”.

Як вважають користувачи соцмережі, ніякі знаки не врятують місто від порушників. Серед коментарів – багато тих, що нагадують про щоденні вечірні та нічні перегони “недобайкерів” та “шумахерів” по обом проспектам (Миру та Незалежності). Ізмаїльці вважають, що ніхто не намагається вгамувати ціх порушників.

Зупинку заборонено: в Ізмаїлі біля військового шпиталю встановили новий знак (ФОТОФАКТ)

 

Інформація опублікована учасником форуму не є редакційним матеріалом. Редакція Бессарабії ІНФОРМ може не поділяти позицію авторів.
  • Водила

    Ха-ха, поучи еще кого-нибудь украинскому, когда своего рссукого толком ты не знаешь, “горожанин”-“гость”-синдбадо-рублядь… 😀

  • Горожанин

    ,,Измаильцы,,- это кто? Измаильчане- понятно,а ,,измаильцы,,? Русский забыли,а украинского и не знали…

Прокоментувати

Розміщуючи коментар, ви погоджуєтесь дотримуватися правил нашого сайту