Взаємний обмін: Словенія передасть Україні десятки танків, а сама отримає вантажівки від Німеччини

0 коментарів 21843 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


В цілях солідарності з українським народом та зміцнення оборонної співпраці між двома країнами зроблять символічний обмін технікою. Словенія передасть українським військовим 28 танків M-55 S. Натомість вона отримає від Німеччини 40 вантажівок. Про це повідомляє 24UR.


За даними видання, відповідну угоду підписали канцлер Німеччини Олаф Шольц та прем’єр-міністр Словенії Роберт Голоб. Зазначається, що, згідно з угодою між країнами, німці передадуть словакам 35 важких вантажних машин та п’ять автоцистерн для води.

При цьому в офісі прем’єра Словенії зазначили, що угода була укладена у дусі солідарності з українським народом, який стикається з російською агресією, і що цей взаємний обмін також зміцнить оборонну співпрацю між двома країнами.

Зазначимо, що танки M-55 S призначені для знищення військ, бронетехніки та інших бойових машин супротивника. Він є покращеною варіацією танка Т-55, який перебував на озброєнні у Радянського Союзу.

Нагадаємо, раніше глава Міноборони Німеччини Крістіне Ламбрехт заявила , що її країна не передаватиме Україні основні бойові танки західного зразка безпосередньо, оскільки ще жодна країна не ухвалила такого рішення. Згодом міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба назвав таке рішення Німеччини необґрунтованим.

0 комментариев
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии