RU UA
RU UA

В Україні можуть спростити процедуру призначення субсидій: кого стосуватимуться зміни

3 коментаря 21924 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Міністерство соціальної політики пропонує здійснювати призначення субсидій та пільг через Пенсійний фонд України. Це стосується внутрішньо переміщених осіб. Відповідно до пропозиції відомства, використання ІТ-систем Пенсійного фонду дозволить прийняти документи громадян на отримання житлових субсидій і пільг в будь-якій точці України. Про це йдеться на сайті Мінсоцполітики.


Зазначається, наразі прийом документів і призначення субсидій і пільг здійснюється управліннями соціального захисту населення (УСЗН), на місцевому рівні, і здійснюється з прив’язкою до місця, де розміщено відповідний УСЗН. Оригіналом поданих документів та виплатних документів є паперова форма, що небезпечно під час бойових дій чи окупації.

“Під час війни опрацювання заяв на субсидії та пільги в громадах, де тривають бойові дії, чи які тимчасово окуповані, неможливе. А в тих громадах, куди переміщаються громадяни, процедура призначення – складна і тривала. Адже при зміні місця проживання, людина має повідомити УСЗН, де перебувала на обліку, для припинення надання виплат. А потім  звернутися до УСЗН за новим місцем проживання для переведення отримання виплати. Це займає від кількох тижнів до кількох місяців, протягом яких людина залишається без виплат”, – сказано у повідомленні.

Тому для осіб, які вимушено змінили місце проживання в зв’язку з бойовими діями, надасть можливість звернутися з питання призначення житлової субсидії чи надання пільг до органів Пенсійного фонду України, а також до ЦНАПів або онлайн – до місцевих органів (через додаток “Соціальна громада”). Це також дозволить автоматизувати процеси нарахування та виплати пільг та житлових субсидій.

Коментарі
 • ФCБ

  Ну, не все так просто в тылу врага, рублядь, как у Жирика в бане! Кстати, теперь у него банщики рогатыя, потому ты им zaвидуешь, а, щалюнищка? 😀

 • рубль

  Ага, упростили:))))) держи карман – поширЕе!:))))))))) ТьФУ! быдло муйданярое! бендерасты Йобангые и в 👄 рот, и в жопу, и про меж рог-на все своё свЫнячЭ Ебало грязное:))))

 • ФCБ

  Тут говорят, петушка по кличке “Синдбад” недавно видели… Просьба сообщить подробнее за вознаграждение!
  Особые приметы: профиль 🐓 / анфас 🐔
  Рублями не обидим 😉 😉 😉

Прокоментувати

Ваша email адреса не буде опублікована