В Кілії відкриється маркет відомої всеукраїнської м’ясної мережі

0 коментарів 88074 перегляду

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


В Кілії за кілька місяців планується відкриття м’ясного маркету відомої мережі “М’ясо-маркет”. Це добра новина для міста одразу з декількох причин: міський бюджет буде отримувати близько 80 тисяч гривень на рік, з’явиться 24 робочих місця, пустир у жвавому місці сучасно благовлаштують за рахунок орендаря, посилиться конкуренція, яка позитивно вплине на ціни. Про це повідомляє “Бессарабія INFORM”. 


З’явиться новий магазин по вулиці Кіченко біля АТБ. Міська рада надала в довготривалу аренду підприємцю, який працює за франшизою, частину двору колишньої дитячої бібліотеки. Наразі пустир огорожено, ведуться роботи.

В Кілії відкриється маркет відомої всеукраїнської м'ясної мережі
Один з маркетів мережі

За подробицями “БІ” звернулася до міського голови Вячеслава Чернявського. Він підтвердив інформацію щодо відкриття магазину та запевнив, що місце після завершення робіт буде гарним і, що дуже важливо, в Кілії з’являться нові робочі місця, а бюджет отримуватиме близько 80 тисяч гривень на рік. На питання, що буде з будівлею колишньої бібліотеки, зазначив – там досить велика територія двору, орендар зробить огорожу, тому одне іншому заважати не буде. А як застосувати порожню будівлю, доки не вирішили.

Також міський голова запевнив, що за кілька днів у ЗМІ буде можливість поспілкуватися з представником компанії та дізнатися більше подробиць.

Зазначимо, “М’ясомаркет” позиціонує себе як універсальний маркет, де відвідувачі можуть придбати не лише якісне м’ясо, а й готові страви, бакалію, молочні продукти, яйця, соуси, приправи тощо.

Такі магазини вже є в чотирьох містах Бессарабії – Білгороді-Дністровському, Болграді, Ізмаїлі, Рені.

Орієнтовно почне працювати заклад взимку.

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x