У Києві на честь героїв “Азовсталі”, серед яких є і мешканці Бессарабії, встановлять меморіал: як він виглядатиме

0 коментарів 28485 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


На честь героїв “Азовсталі” встановлять меморіал на Співочому полі, розповіла керівник патронатної служби полку “Азов” Олена Толкачова.


За її словами, саме це місце «підходить за всіма архітектурними та візуальними нормами», неподалік меморіал воїнам Другої світової війни.

Меморіал хочуть встановити до зими, але кажуть, що архітектурна форма, яку планують втілити, є досить масштабною і складною.

Візуалізацію розробив архітектор, який теж служив в «Азові». Наразі проєкт на розгляді у КМДА.

Водночас Толкачова зазначає, що «є низка бюрократичних процедур, які зараз зовсім недоречні».

Окрім власне будівництва комплексу, планують провести реконструкцію сходів, що ведуть від набережної Дніпра, облаштувати доріжки, висадити зелені насадження.

Перед створенням комплексу слід розпочати процес поховання українських захисників. Урни з прахом перебувають у крематорії, але деякі родичі забрали їх додому. Частина сімей не хоче кремувати тіла воїнів з релігійних міркувань, тому вони чекають на спорудження меморіалу, щоб поховати своїх близьких.

Зазначимо, що серед захисників Азовсталі як загиблих, так і живих є чимало жителів Бессарабії. Зокрема, в обороні Маріуполя з першого дня війни брали участь бійці 18-го окремого батальйону Нацгвардії В/Ч 3058, що дислокується в Ізмаїлі. Серед них є жителі Ізмаїльського та Болградського районів, а також Ізмаїла та iнших мiст. На жаль, частина з них загинула в бою проти окупантів, а деякі й досі перебувають у полоні.

У Києві на честь героїв "Азовсталі", серед яких є і мешканці Бессарабії,  встановлять меморіал: як він виглядатиме

guest

0 коментарів
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x