У Дагестані спалахнули протести проти мобілізації: поліція пострілами розганяє мітингарів, серед яких є жінки і діти

4 коментаря 25893 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Сьогодні у Республіці Дагестан (Північно-Кавказький федеральний округ рф) пройшли масові мітинги проти оголошеної у росії мобілізації. Протести намагалися подавити силовики, які відкривали вогонь у повітря, аби заспокоїти мітингувальників. 


У столиці Республіки, Махачкалі активісти вийшли на вулиці невеликими групами, після чого намагаються об’єднатися і повністю закрити центральні вулиці міста – Ярагского або Гамзатова. Протестувальники скандують “Ні війні, ні мобілізації”.

У центр міста у зв’язку з протестами стягнули силовиків. Правоохоронці намагаються точково витягати протестувальників з натовпу або ловити по вулицях і затримувати. Але мітингувальники відбивають всіх, кого намагаються посадити в машину поліції, скандують “Ганьба”. Як повідомляє Телеграм-канал “Утро Дагестан”, активну участь у протесті брали дівчата і жінки, діти. Жінки зупиняли машини правоохоронців, чоловіки – вступали з ними в бійку. Як повідомляється, фіксували випадки застосування поліцейськими сили до жінок.

В селі Ендірей Хасавюртовського району, місцеві жителі вийшли на стихійний протест проти мобілізації, участь у якому взяли понад сто людей.

У мережі користувачі повідомляють про перекриття людьми траси і постріли поліції у повітря. Втім протестувальники не розходяться.

Видання «Черновик» повідомляє, що в Ендіреї в рамках мобілізації призвали 110 осіб, зокрема тих, хто нещодавно повернувся з армії. В управлінні МВС по регіону коментарів не дали.

Раніше в Бабаюртівському районі Дагестану протестувальники проти мобілізації також перекривали трасу. У місті Баксан у Кабардино-Балкарії місцеві жителі зібралися на стихійний мітинг проти мобілізації – на площу перед адміністрацією вийшли кілька десятків людей.

З регіонів півдня Росії та Північного Кавказу надходять повідомлення про порушення під час проведення мобілізації на війну в Україні. Зокрема, у Дагестані до мобілізаційних пунктів доставляють багатодітних батьків неповнолітніх дітей, чоловіків без бойового та армійського досвіду тощо.

 

guest

4 коментарів
Старые
Новые Популярные
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
рубль
рубль
1 год назад

Быць такова не можэээт! :((((((

рубль
рубль
1 год назад

:)) и шо вы говорите?:)) А, цветок герань – очень красивый, а главное полезный!:)) Да, чертуганы?!:))

Геннадий Труханов
Геннадий Труханов
1 год назад

Ага, рюблик, особенно для покоя и сна моих анально-ватных подданных 😉 Но вот за истукана К-2 как-то боязно, ведь 20 иранцев-инструкторов “куда-то” пропали в раздолбанной общаге 🙂 А братья-пидороссы еще необстрелянные новобранцы, ручки трясутся, пульт кривой, как ятаган – как бы не свернули не туда и крылышком Якатярину Вяликуйу не задели 🙁

Дима
Дима
1 год назад

Шо, браття дагестанці не хочуть воювати за рускій мір? Яка несподіванка.. Ахахахх!!

4
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x