RU UA
RU UA

рашисти “підбили підсумки” псевдореферендумів ще на початку вересня, – перехоплення СБУ

2 коментаря 11745 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Російські окупанти “підбили” підсумки фейкових референдумів на окупованих територіях України ще на початку вересня. Про це повідомили у Службі безпеки та оприлюднили перехоплення відповідної розмови, передає Ліга.net.


Як зазначається, абсолютно незаконне “голосування”, анонсоване загарбниками з 23 до 27 вересня, проводиться для створення потрібної їм картинки на РосТВ.

Про це свідчить інформація, що є у розпорядженні СБУ, а також телефонні розмови мешканців тимчасово окупованих територій, які мають родичів у “керівництві ЛДНР”.

“Мені сестра подзвонила: у них друзі, ну їх, виходять, куми… Дочка працює в міністерстві соціальної політики ДНР. Вона все знає. Вона сказала: “Ще на початку вересня були підписані документи про входження ДНР в адміністративних кордонах Донецької. та Луганській області, входження їх до складу Російської Федерації”. Все”, – розповідає українка своїй знайомій, яка перебуває на тимчасово окупованій території.

Жінки скаржаться, що Росія знищує місцеве населення. Фальсифікуючи результати “псевдореферендумів”, вони наражають простих людей на ризик смерті.

“Наші будуть це, Україна битиме, відбиватиме. А ці будуть говорити про те, що це територія Росії й теж гатитимуть, і все”, – резюмує співрозмовниця.

Коментарі
  • рубль

    Вот мы все рycские звоним друг другу, собираемся у памятника пидрожукову и высасываем друг у друга катяхи!!! А вам хoхлам завидно, жизни вы не знаете :)))))

  • рубль

    « Мне сестра позвонила: у них друзья, ну их, выходят, кумовья… Дочь работает в министерстве социальной политики ДНР. Она знает все.»!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!————— ну, почитайте этот пЭрЭхват – сбу!!! На мой взгляд, это серьёзнейшая работа, в сфере контрразведки – заслуживающая полного и 💯 сто-процентного доверия! А???

Прокоментувати

Ваша email адреса не буде опублікована