З портів Одеської області сьогодні вранці вийшов другий караван з українським збіжжям

1 коментар 16497 переглядів

Щойно з портів «Одеса» та «Чорноморськ» вийшов другий караван з українським продовольством – 3 судна з Чорноморська та ще одне з Одеси.

Про це повідомило Міністерство інфраструктури України.

«Після відпрацювання портами організації першого каравану поступово виходимо на більші масштабні обсяги роботи. Плануємо уже найближчим часом забезпечити здатність портів обробляти щонайменше 100 суден на місяць. Також незабаром плануємо повноцінно доєднати до реалізації Ініціативи порт «Південний». Розраховуємо, що завдяки цьому зможемо відправляти покупцям ще більші каравани суден, щонайменше до 3 мільйонів тонн на місяць», – прокоментував Олександр Кубраков, Міністр інфраструктури України.

Судна прямують до портів Італії, Китаю та Туреччини.

Нагадаємо, 22 липня в Стамбулі за пропозиції Організації Об’єднаних Націй Україна, Туреччина та Генеральний секретар ООН Антоніу Гуттереш підписали Ініціативу про безпечне транспортування зерна та продуктів харчування з українських портів «Одеса», «Чорноморськ» та «Південний».

В рамках реалізації домовленостей з вантажем української кукурудзи уже було відправлено 4 судна: RAZONI, NAVI STAR, ROJEN та POLARNET. Вони перевозять понад 80 тис. тонн кукурудзи.

З портів Одеської області сьогодні вранці вийшов другий караван з українським збіжжям

З портів Одеської області сьогодні вранці вийшов другий караван з українським збіжжям

Коментарі
  • Синдбад

    Я тоже не знаю, ой, кстати щи перекипели и сбежали, а я в сортире, смотрю видео про вяликую очечественную на взломанном телефончике 😉 😉 😉

Прокоментувати

Ваша email адреса не буде опублікована

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.