Влада рф депортує назад у зруйноване місто маріупольців, яких навесні вивезли на територію росії

3 коментаря 11421 перегляду

Злочинна влада російської федерації розпорядилася назад депортувати маріупольців, яких навесні цього року вивезли на територію країни-агресора. Зокрема, українці, які на протязі останніх місяців проживали у російському Пскові, повертаються назад у Маріуполь.

Про це сьогодні, 15 серпня, повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

«Перший факт зворотної депортації з Росії. З російського Пскова, де маріупольці стали проблемою для місцевої влади, їх повертають додому», — написав він у коментарі під відео, на кадрах якого можна побачити, як українці з речами сідають у потяг.

За його словами, 13 серпня 60 маріупольців «добровільно» посадили в потяг із двома причіпними вагонами у напрямку до Ростов-на-Дону, де їх зустрічатимуть представники «ДНР», щоб далі відвезти їх до Маріуполя.

Андрющенко також повідомив, що у більшості цих людей немає свого житла в місті, тому вони будуть змушені або жити просто неба, або «вламуватися» в квартири своїх земляків, які зараз знаходяться в евакуації.

«Чудовий реальний приклад „турботи“ Росії та її здібності. Сучасна Росія навіть депортацію не здатна організувати, хоч би як цинічно звучала правда», — констатував Андрющенко.

Коментарі
  • ФCБ

    рублядь, какие мы тебе оккупанты, хотя, хор.идея щаз как раз строить пойдешь, за миску щщей!

  • рубль

    :)))))))))))))))))))))) и ещё Они дома там строят и восстанавливают!:))))) от , оккупанты – ж проклятые!:))))

  • Как то так

    Врети все, бендеры! Братья не могут так поступать!

Прокоментувати

Ваша email адреса не буде опублікована

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.