В Одеській області викрили схему переправлення через державний кордон моряків

0 коментарів 24273 переглядів

В Одеській області прикордонники, СБУ та поліція блокували черговий канал незаконного переправлення військовозобов’язаних громадян через державний кордон України.

Як повідомляє ДПСУ, організатором «міграційної» схеми виявився один з керівників судноремонтної та крюїнгової компанії однієї з країн Європи. Головним критерієм у підборі  «ухилянтів» була наявність фахової кваліфікації моряка або спеціаліста по ремонту морських суден, адже у подальшому планувалося їх працевлаштування на судноремонтних підприємствах однієї з країн ЄС.

У якості винагороди ділки отримували 3000 доларів США за кожну особу. Міграційний шлях призовників пролягав поза пунктами пропуску до невизнаного ПМР, де «моряків» зустрічали місцеві представники правоохоронних органів, які забезпечували подальше безперешкодне переправлення чоловіків до Республіки Молдова, проставляючи відмітки про перетин державного кордону «заднім числом» – датою до заборони виїзду з України чоловіків призовного віку.

Кінцевою точкою подорожі нелегалів була одна з країн Європейського Союзу, до якої вони вже добирались регулярними автобусними рейсами. За успішне переправлення чоловіків організатори трансферу отримували додаткову винагороду від «роботодавця».

Правоохоронцям вдалось викрити пособника організатора шахрайської схеми на території України, перевізника та затримати на гарячому трьох «ухилянтів» під час безпосередньої спроби незаконного переправлення через державний кордон.

Наразі тривають слідчі дії для викриття усіх обставин правопорушення.

Прокоментувати

Ваша email адреса не буде опублікована

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.