В Болградській громаді вперше проводять аудит земель: виявлено більше 240 га, які обробляються без необхідних документів і дозволів

0 коментарів 10125 переглядів

На території Болградської ТГ було проведено пробний аудит земель в одному з населених пунктів громади – в селі Владичень. В результаті вдалося виявити більше 240 га земель, які обробляються без необхідних документів і дозволів.

З метою виявлення осіб-порушників, а також притягнення їх до відповідальності та повернення Болградській громаді шкоди, завданої внаслідок самовільної обробки земель, були направлені текстові та графічні матеріали щодо зазначеного порушення до правоохоронних органів. На сьогодні з цього приводу заведено кримінальну справу.

За результатами пробного аудиту земель в селі Владичень, Болградською міською радою укладений договір з фірмою на проведення подібної роботи на території інших населених пунктів Болградської громади.

Як повідомили в Болградській міській раді, мета аудиту земель полягає в тому, щоб виявити стан їх використання. А саме: спеціалізована фірма купує на ринку знімки земної поверхні високої роздільної здатності й синхронізують ці знімки з даними публічної кадастрової карти, реєстрів прав власності. Завдяки чому на світ з’являється продукт, синхронізований в графічному та текстовому виразі.

В ньому можна бачити межи сформованих земельних ділянок, оброблюваних земельних масивів, форму власності та стан використання земельних ділянок та масивів, а також інша необхідна інформація. У тому числі, де користувачі вийшли за межі земельних ділянок, або оброблять несформовані земельні масиви.

Прокоментувати

Ваша email адреса не буде опублікована

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.