Зеленський знову має розглянути петицію про надання українським морякам можливості залишати країну під час воєнного стану

2 коментаря 11961 перегляду

Петиція за надання українським морякам можливості залишати країну під час воєнного стану набрала 25 тисяч підписів на сайті президента. Відповідно до закону, тепер її має розглянути Зеленський.

Нагадаємо, проблема виїзду на роботу за кордон для українських моряків стоїть дуже гостро з початку воєнного стану. Так, ще у травні українські моряки просили Зеленського дозволити їм виїжджати за кордон для роботи за контрактами.

Українські моряки разом зі своїми дружинами та дітьми записали відеозвернення до президента Володимира Зеленського з проханням дозволити морякам виїжджати за кордон для роботи за контрактами.

Суть проблеми полягає в тому, що з початку війни за кордон не можуть виїжджати українські моряки, які вже мають контракти на роботу на іноземних судах, оскільки з країни не випускають чоловіків призовного віку від 18 до 60 років.

В результаті люди втрачають роботу. Проблема стоїть дуже гостро. За неофіційними даними, з України не можуть зараз виїхати 50-60 тисяч моряків.

Коментарі
  • У рублевой гостьи синдбадши - таки да - дела неважнецки

    Ну говорят же, тебе – не матюгайся, глинка подzалупная, а спокойно сиди и жди брятского прилета, чего непонятно-то?!

  • Неважно

    Думаю,все это до пис.ы.

Прокоментувати

Ваша email адреса не буде опублікована

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.