Уродженка Білгорода-Дністровського стала срібною призеркою чемпіонату світу зі спортивної боротьби

0 коментарів 38286 переглядів

Уродженка Білгорода-Дністровського Марія Зенкіна стала срібною призеркою чемпіонату світу. Спортсменка южненського ФСК «Хімік» Марія Зенкіна виборола срібну медаль на чемпіонаті світу (U-17) зі спортивної боротьби, який відбувся в Римі. Про це повідомили у пресслужбі Білгород-Дністровської міської ради.

В категорії «до 73кг» на шляху до фіналу Марія взяла верх над хорваткою Міллою Анделіч (4:0), над німкенею Лоттою Енгліч (5:2) і японкою Макото Комадою (4:0), але у фіналі поступилася індійській борчині Пріє Пріє.

Вільною боротьбою Зенкіна починала займатися у тренера Дмитра Георгієва в Білгород-Дністровській дитячо-юнацькій спортивній школі, а останні декілька років займається в южненському ФСК «Хімік» у Володимира Веремійчука.

Це вже третя медаль Марії на великих міжнародних змаганнях цього року: у травні вона стала переможницею Всесвітньої Гімназіади, а в червні – бронзовою призеркою чемпіонату Європи (U-17).