RU UK
RU UK

“США заплатять ціну”: армія Китаю переведена в найвищий рівень бойоготовності перед прильотом Пелосі на Тайвань

0 коментарів 21411 перегляду

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Військові літаки Китаю пролетіли близько до серединної лінії, що розділяє Тайванську протоку. В цей час в небі над Тайванем для запобігання загрози перебували винищувачі. Зазвичай, жодна зі сторін не перетинає серединну лінію. Хоча літаки повернулися, китайські кораблі все ще залишаються в небезпечній близькості. Напруга між Китаєм, США і Тайванем досягла межі через візит Пелосі. Про це повідомляє Reuters з посиланням на джерела.


У всіх військових частинах армії Китаю ввели найвищий рівень бойової готовності. За словами місцевих жителів, в регіоні, які розташований навпроти Тайваню було помічено стягування бронетехніки. Водночас небо Китаю залишається відкритим для польотів звичайних літаків, а біля берегів – багато вантажних кораблів.

Напруга між країнами виникла на тлі прибуття на Тайвань спікера Палати Представників Конгресу США Ненсі Пелосі. У зв’язку з її візитом в МЗС Китаю вже заявили, що “США заплатять ціну”.

“Візит Пелосі на Тайвань стане грубим втручанням у внутрішні справи Китаю, і призведе до дуже серйозних подій і тяжких наслідків. Китайська сторона в черговий раз попереджає американську сторону, що КНР знаходиться в стані підвищеної готовності, армія Китаю жодним чином не залишиться байдужим спостерігачем і обов’язково прийме рішучі і дієві контрзаходи для захисту суверенітету і територіальної цілісності”, – наголосив представник МЗС КНР Чжао Ліцзянь.

За даними сервісу відстеження польотів Flightradar, За даними сервісу, борт із Пелосі має прибути на Тайвань о 10:44 за місцевим часом (17:44 за Києвом). Його супроводжують американські винищувачі.

Деякі тайванські ЗМІ повідомляли про підготовку до прийому американської делегації та приведення тайванської армії в стан підвищеної бойової готовності.

Японські ЗМІ повідомляють, що з американської бази на території Японії вилетіли вісім винищувачів і п’ять літаків-заправників. Ймовірно, вони будуть супроводжувати літак.


Переклад новин російською мовою відбувається в автоматичному режимі. Помітили помилку? Виділяйте слова і натискайте Control-Enter. Дякуємо за допомогу

Прокоментувати

Ваша email адреса не буде опублікована