“Росіяни приречені”: експерти оцінили перспективи наступу окупантів на півдні

2 коментаря 35505 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Росіяни в останні тижні стягують свої сили на південь, жертвуючи при цьому широким наступом на сході. Зараз у Херсонській і Запорізькій області вже зосереджено близько 30 батальйонних тактичних груп (БТГр), що становить близько 22 тисяч осіб, що, швидше за все, не фінальна цифра. Про це йдеться в матеріалі РБК-Україна.


Опитані виданням аналітики і експерти вважають, що окупанти можуть піти в атаку, намагаючись просунутися до Миколаївської області або до Кривого Рогу. Куди б не рушили російські війська, до перспектив їх плану є великі питання.

Завдяки далекобійній артилерії та системам HIMARS наші захисники утримують на вогневому контролі основні переправи з лівого на правий берег. Це сильно ускладнює перекидання підкріплення і боєприпасів для окупантів.

ЗСУ точково “перфорували” два найважливіших мости – Антонівський автомобільний і Антонівський Залізничний – по них зараз неможливо проводити транспортування. Ще один міст у селі Дар’ївка, який веде через Інгулець від Нової Каховки до Херсона, знищений.

Окупанти хочуть рятувати обстановку, прокладаючи поромні переправи. Але вони також є легкою метою для наших військ. Досить вдарити тільки по одному з елементів споруди, щоб вивести його з ладу.

Військовий експерт Олег Жданов вважає, що як тільки противник закінчить перекидання військ на Правобережжя, ЗСУ обріжуть їх логістику і візьмуть під вогневий контроль спішно зведені нові переправи. Без регулярних поставок боєприпасів і палива це угруповання буде приречене.

“Навряд чи вони почнуть 5 серпня, як оголошували раніше, вже прозвучали дати 6-8 серпня. Тобто вони ще вагаються: наступати чи сідати в глуху оборону. Якщо вони таки підуть у наступ, то всього, що вони зібрали, вистачить десь на тиждень боїв. А якщо ще й порушити їм постачання, то може навіть і менше”, – уточнив експерт.

Він упевнений, що 22 тисяч бійців, які ворог перекинув на Південний фронт, буде недостатньо для масштабного наступу. Така кількість живої сили, згідно з постулатами військової науки, навіть не можна назвати угрупуванням. Це посилений армійський корпус, який за звичайними нормативами може зробити одну операцію до 100 кілометрів. І це без втрат. А вони на цьому напрямку у агресора будуть, і точно чималі.

“Я думаю, що атака російських солдатів завершиться, так і не розпочавшись, тому що бойова робота українських артилеристів дасть свій результат. Навіть незважаючи на такі ресурси – 30 БТГр – плюс вони продовжують накопичувати там резерви – і Запоріжжя, і Миколаїв, і Кривий Ріг серйозно укріплені. Тому росіяни можуть намагатися що-небудь зробити, але не факт, що їм це вдасться”, – уточнив екс-начальник прес-служби Генштабу, полковник ЗСУ Владислав Селезньов.

guest

2 коментарів
Старые
Новые Популярные
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
рубль
рубль
1 год назад

:))))))))))))))))

Синдбад
Синдбад
1 год назад

Дайте же мне его – РУБЛь! Целый день я писюны обсасывал и всем пох, несправедливо! Amnesty помогиии плиииzzz!!!

2
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x