“Посеред поля роздягали навіть дітей” – херсонка розповіла про виїзд з окупації

2 коментаря 15174 перегляду

Мешканка Херсонської області розповіла про виїзд з окупації. Жінці вдалося врятуватися разом з чоловіком, сином та маленьким братом. Вони бачили, що коять загарбники, та як вони вбивають людей. А коли родина виїжджала, то росіяни змусили їх роздягатися посеред поля, тоді був лютий, військові РФ не шкодували навіть дітей. Про це жінка розповіла “24 каналу” для проекту “СВОЇ”.

Коли вона та її чоловік починали думати про евакуацію, їм було дуже страшно. Рашисти вже захопили території Херсонщини, вони вбивали та викрадали людей. Жінка бачила, що військові РФ розстрілювали українських військових та давили їхні тіла танками. Окупанти навіть викрадали її батька. Вони протримали чоловіка приблизно добу, а після чого відпустили. Жінка припускає, що тоді рашисти хотіли використати її батька як “живий щит”.

Рішення про евакуацію родина приймала наприкінці лютого. Тоді окупанти вже розстрілювали машини з людьми.

“Без різниці, чи написано в тебе на склі “діти”, чи є білий прапор. Це було вибірково хаотично, робили що хотіли. Після випадку з татом ми зрозуміли – лишатися небезпечно, треба їхати. Дитина мала, постійні сльози, стрес. Блокпостів тоді ще не було. Але вони сиділи в засідках, були заховані десь між дерев – так, аби їх не було видно, але щоб бачили машини, які їдуть”, – пригадала жінка.

Вона та її чоловік вирішили їхати до Кривого Рогу, разом з ними також поїхали сусіди. Родина евакуювалася полями, їхали однією машиною. Жінка розповіла, що вони вирішили не їхати трасою, бо це могло зробити їх “мішенню” для окупантів.

“Ми зрозуміли, що в них вже виробився певний режим обстрілів. Якщо вночі тихо, то вдень будуть стріляти і навпаки. Орієнтувались на цей спокійний час, щоб проскочити. У чому сиділи, в тому й стрибнули в машину. Захопила малого рюкзачок і документи. Мали пляшку півторалітрової води на шістьох і печиво дітям перекусити. Дорога була страшною, ночували в полі під обстрілами “Градів”, – розповіла мешканка Херсонщини, якій вдалося виїхати.

Під час евакуації родина наткнулася на росіян в полі біля одного села. Вони здалеку побачили, що рашисти вийшли на дорогу з автоматами. Російські військові перевірили усю машину. Вони роздягали чоловіків до трусів та шкарпеток, шукали татуювання. Рашисти змушували роздягатися навіть жінку та дітей.

“Ледь в рота не заглядали. Малому 3 рочки, а моєму брату – 13. Та що може та дитина показати чи мати. І то під дулом автомата змусили роздягтись посеред поля в лютому місяці. Нас пропустили, але ми не думали, що доїдемо. Здавалось, що вслід випустять автоматну чергу. Та їхали помалу, не провокуючи. Тому порівняно з іншими людьми, ми ще виїхали добре і легко”, – поділилася важкими спогадами жінка.

 

Коментарі
  • рупия

    Вот тебя походу она и укусила, отойти не можешь, рублядь. Хотя, она же в Африке водится, ты что, вагнepoвец? Кстати, там про вашего кашевара и его отборных пeтушков слухи нехарошия, на связь, г-рят, не выходит…

  • рубль

    цЭ – цЭ , вообще-то —— вонючая, ядовитая, африканская муха!:))))))))))))

Прокоментувати

Ваша email адреса не буде опублікована

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.