Терорист Гіркін прокоментував своє затримання у Криму

1 коментар 24651 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Колишній ватажок проросійських бойовиків Ігор Срілков-Гіркін відреагував на новину про своє затримання у Криму. Як раніше писали російські ЗМІ, він намагався потрапити на підконтрольну Україні територію за підробленим паспортом, для чого навіть змінив зовнішності, збривши вуса, передає Фокус.


У себе в Telegram-каналі Стрєлков-Гіркін був небагатослівним. Насамперед він зазначив, що не збирається коментувати іронічну реакцію бойовика Ігоря Безлера, який називав його “втратою” та “рятівником Росії”, а спробу Гіркіна змінити зовнішність, щоб потрапити в Україну за підробленими документами, прокоментував цитатою з радянського фільму: “Дурик, ти навіщо вуса зголив?

Екс-главар проросійських бойовиків на тимчасово окупованому Донбасі заявив, що у КПЗ його не поміщали, а ось на війну він потрапити планує, просто поки що не настав час.

“На фронті я рано чи пізно буду неодмінно (ця війна, як я і попереджав заздалегідь, буде довгою та важкою). Але не прямо зараз”, — написав бойовик у Telegram.

Нагадаємо, терорист намагався потрапити на «херсонський фронт» за підробленим паспортом на ім’я Сергія Вікторовича Рунова, який використав під час роботи у спецслужбах. Втім, його впізнали та відправили до Сімферополя, де відкрили на нього кримінальне провадження за підробку документів. При цьому Гіркін, щоб його не впізнали, зголив вуса.

1 Коментар
Старые
Новые Популярные
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Анонимно
Анонимно
1 год назад

Б-же, какой же он у%бок

1
0
Поділіться своєю думкою з цього приводу в коментарях під цією новиною!x