Терорист Гіркін прокоментував своє затримання у Криму

1 коментар 15147 перегляд

Колишній ватажок проросійських бойовиків Ігор Срілков-Гіркін відреагував на новину про своє затримання у Криму. Як раніше писали російські ЗМІ, він намагався потрапити на підконтрольну Україні територію за підробленим паспортом, для чого навіть змінив зовнішності, збривши вуса, передає Фокус.

У себе в Telegram-каналі Стрєлков-Гіркін був небагатослівним. Насамперед він зазначив, що не збирається коментувати іронічну реакцію бойовика Ігоря Безлера, який називав його “втратою” та “рятівником Росії”, а спробу Гіркіна змінити зовнішність, щоб потрапити в Україну за підробленими документами, прокоментував цитатою з радянського фільму: “Дурик, ти навіщо вуса зголив?

Екс-главар проросійських бойовиків на тимчасово окупованому Донбасі заявив, що у КПЗ його не поміщали, а ось на війну він потрапити планує, просто поки що не настав час.

“На фронті я рано чи пізно буду неодмінно (ця війна, як я і попереджав заздалегідь, буде довгою та важкою). Але не прямо зараз”, — написав бойовик у Telegram.

Нагадаємо, терорист намагався потрапити на «херсонський фронт» за підробленим паспортом на ім’я Сергія Вікторовича Рунова, який використав під час роботи у спецслужбах. Втім, його впізнали та відправили до Сімферополя, де відкрили на нього кримінальне провадження за підробку документів. При цьому Гіркін, щоб його не впізнали, зголив вуса.

Коментарі
  • Аноним

    Б-же, какой же он у%бок

Прокоментувати

Ваша email адреса не буде опублікована

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.