RU UK
RU UK

Коли знімуть заборону на виїзд чоловіків з України – офіційна відповідь Президента

4 коментаря 31698 перегляду

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Президент Володимир Зеленський відповів на петицію із закликом дозволити чоловікам виїжджати з України. Він заявив, що це відбудеться лише після закінчення дії воєнного стану. Про це повідомляє офіційне інтернет-представництво президента.


Що вказано у петиції

Так, електронна петиція №22/140908-еп із закликомзняти обмеження на виїзд з України для чоловіків від 18 до 60 років без військового досвіду набрала необхідних 25 тисяч голосів ще наприкінці липня.

ЇЇ ініціатор висловила переконання, що нібито воювати повинні боєздатні громадяни, а “айті-, соц-, креативні, технічні та інші фахівці можуть воювати на інформаційному фронті”. Також, на її думку, такі чоловіки можуть бути кориснішими за кордоном.

Відповідь Зеленського

Глава держави Володимир Зеленський нагадав, що зв’язку з військовою агресією РФ проти України та з метою забезпечення оборони держави в Україні з 24 лютого введено воєнний стан.

Тож на період дії правового режиму воєнного стану конституційні права і свободи людини і громадянина, передбачені, у тому числі, статтею 33 Конституції України, можуть обмежуватися.

Скасування вказаних обмежень передбачається здійснити після завершення дії правового режиму воєнного стану“, – відповів Зеленський на петицію.

Він зазначив, що відповідно до ЗУ “Про порядок виїзду з України і в’їзду в Україну громадян України” правила перетинання державного кордону, обмеження та категорії громадян, які можуть здійснювати такий перетин у разі введення на території України воєнного стану, встановлюються Кабінетом Міністрів.

“Тому я звернувся до прем’єр-міністра України Д.Шмигаля з проханням опрацювати порушені в електронній петиції питання”, – додав Зеленський.

Заборона виїзду військовозобов’язаним

Нагадаємо, в умовах дії воєнного стану в Україні чоловіки віком від 18 до 60 років не можуть законно виїхати з країни. Дозволяється виїзд тільки при таких підставах, як непридатність до військової служби, наявність трьох неповнолітніх дітей, прийомних дітей, догляд за особами з інвалідністю і так далі.


Переклад новин російською мовою відбувається в автоматичному режимі. Помітили помилку? Виділяйте слова і натискайте Control-Enter. Дякуємо за допомогу

Коментарі
 • "Гостям" zaлупу Синбада-морехода

  Так точно, рублядь-гостья-синдбадша, страстно анонируя, продолжает толковать само с собой…

 • Аноним

  Это точно. Поэтому пусть этот Дима поторопится переобуться.

 • Гость

  Дима,ты не расстраивайся! Скоро тебя,в компании с редакцией БИ ,,интернируют.. лес валить в тайгу…

 • "Гостям" zaлупу Синбада-морехода

  Хотя, в целом, я не поддерживаю подобные сексистские ограничения свободы перемещения, но тутА 😉 ситуация особенная – ватничков-то сначала, причем обоих полов – переписать бы и интернировать.

Прокоментувати

Ваша email адреса не буде опублікована