Ізмаїльські прикордонники завадили 41-річному “польському” студенту виїхати за кордон

2 коментаря 26379 переглядів

Учора прикордонники Ізмаїльського загону затримали 41-річного громадянина України в поромному пункті пропуску «Орлівка». Той, щоб не потрапити до війська, намагався виїхати з України за фальшивими документами на навчання. Про це повідомили у прес-центрі загону.

Завдяки професійній уважності інспектора прикордонної служби було встановлено, що бланк студентського квитка Вищої економічної школи в Стальовій Волі містить ряд ознаки підробки та не відповідає вимогам розпорядження Міністерства науки та вищої освіти Республіка Польща.

За ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст. 358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів» та ст. 336 ККУ «Ухилення від призову за мобілізацією», охоронці кордону направили повідомлення до поліції, представники якої забрали чоловіка для подальших процесуальних дій.

Ізмаїльські прикордонники завадили 41-річному "польському" студенту виїхати за кордон

Коментарі
  • Студент

    Це міжнародний скандал. Всі документи фальшиві?! Якщо польські вузи почнуть звертатись до єозпл, про надання неправдивої інфо? Як можна стверджувати що доки фальшиві від вузу, якщо вони правдиві?

  • Дима

    А паржать то вже ніт?.. Ахахахх!!

Прокоментувати

Ваша email адреса не буде опублікована

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.