RU UK
RU UK

Чи знімуть заборону на виїзд чоловіків із України найближчим часом – нардеп

2 коментаря 19062 переглядів

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)


Чоловікам, які не підлягають призову на військову службу під час мобілізації найближчим часом навряд чи дозволять виїжджати за кордон. Втім, на цю тему ведуться активні дискусії. Про це повідомляє народний депутат, член Комітету ВРУ з питань нацбезпеки, оборони та розвідки Федор Веніславський під час брифінгу.


“Поки це питання не вирішено. Чи буде його вирішено найближчим часом – в мене такої впевненості немає, зважаючи на дискурсивність та гостроту”, – сказав Веніславський.

При цьому він наголосив, зараз щодо цього питання є так званий статус кво.

“Тобто студенти та інші категорії осіб, які за законом мають право на відстрочку від призову за мобілізацією, вони мають можливість виїжджати за межі країни при наявності підтверджуючих документів, інші – мають залишатися в Україні, якщо в них нема законних підстав для перетину держкордону”, – пояснив Веніславський.

Заборона виїзду військовозобов’язаним

Зазначимо, в умовах дії воєнного стану в Україні чоловіки віком від 18 до 60 років не можуть законно виїхати з країни. Дозволяється виїзд тільки при таких підставах, як непридатність до військової служби, наявність трьох неповнолітніх дітей, прийомних дітей, догляд за особами з інвалідністю і так далі.

Петиції українців

Нагадаємо, нещодавно президент Володимир Зеленський відповів на петицію із закликом зняти обмеження на виїзд з України для чоловіків від 18 до 60 років без військового досвіду

ЇЇ ініціатор висловила переконання, що нібито воювати повинні боєздатні громадяни, а “айті-, соц-, креативні, технічні та інші фахівці можуть воювати на інформаційному фронті”. Також, на її думку, такі чоловіки можуть бути кориснішими за кордоном.

На що Зеленський заявив, що скасування вказаних обмежень передбачається здійснити після завершення дії правового режиму воєнного стану.


Переклад новин російською мовою відбувається в автоматичному режимі. Помітили помилку? Виділяйте слова і натискайте Control-Enter. Дякуємо за допомогу

Коментарі
  • рубль

    Так что будем ждать православно-славянской ракетки, хуле, неча по zаднеприводным галопом шляться… :)))))

  • рубль

    гомосаксам и европидарам – потребно больше и больше — убитых ПРАВОСЛАВНЫХ СЛАВЯН!

Прокоментувати

Ваша email адреса не буде опублікована