Сотні загиблих та поранених: ЗСУ знищили ешелон із десятками вагонів живої сили росіян
У ніч із п’ятниці на суботу, 30 липня, високоточним ударом HIMARS було знищено залізничний ешелон із понад 40 вагонів, який прибув із Криму з живою силою, технікою та боєприпасами на залізничну станцію Брилівка Херсонської області. Про це заяввив радник міністра МВС Антон Геращенко.
Також, за даними розвідки, загинули всі машиністи та інженери компанії, які здійснювали транспортування військового вантажу із Криму до Херсонської області.
Як повідомлялося, українські літаки атакували оборонні позиції росіян у районах кількох сіл Херсонської області.
Нагадаємо, ЗСУ за минулу добу ліквідували 160 російських військових. Також знищили десяток артилерійських систем.
Раніше ми повідомляли: Везли 10 тисяч тонн борошна: Ліван заарештував судно, яке може перевозити крадене українське зерно
Переглянути коментарі (2)
Мало.
Так і не встигли “ми щє не починали..” Ахахахахахх!!