“Христос Воскрес. Воскреснет Украина”: как мэры городов Бессарабии и глава Одесской области поздравили жителей с Пасхой

Сегодня, 24 апреля, руководитель Одесской области Максим Марченко и мэры Измаила, Килии, Белгород-Днестровского, Рени, Болграда и других городов Бессарабии опубликовали свои поздравления жителям с праздником Пасхи. Обращаясь к людям все делали акцент на скором наступлении мира и завершении войны. 

Максим Марченко. Начальник Одеської обласної військової адміністрації

Шановні одесити і мешканці Одеської області! Від щирого серця вітаю Вас з Воскресінням Христовим!

У житті кожної віруючої людини Великдень – свято особливе і шановане. А у нинішній час праведної боротьби українців за своє життя та незалежну Україну нам по особливому дорогий цей день. Бо Воскресіння Христове є утвердженням торжества перемоги добра над злом і життя над смертю!

І нині наші щирі молитви наповнені вдячністю Богу, нашим захисникам, волонтерам і всім тим людям, які сьогодні працюють для фронту і перемоги.

Я вірю, що з благословенням Воскреслого Ісуса Христа ми подолаємо ворогів і відбудуємо нашу Україну. То ж зустрічаємо Великдень з вірою в нашу перемогу!

Смачної паски, щедрого великоднього кошика та мирних свят! ХРИСТОС ВОСКРЕС!

Андрей Абрамченко. Городской голова Измаила

Шановні Ізмаїльчани! Прийміть щирі вітання з Великим православним святом – Світлим Христовим Воскресінням!

Цього року ми зустрічаємо Пасху Христову в важких обставинах воєнного часу. Наш народ мужньо бореться за майбутнє Української держави, за перемогу добра над злом, життя – над смертю. Нас єднає віра, ми молимось за наших мужніх та героїчних воїнів, які боронять нашу свободу і державну незалежність, за усіх українців, за тих, хто допомагає нашому народу перемогти. Бо саме віра, надія та любов – це наша духовна опора в боротьбі за право жити під вільним українським небом.

Сьогодні, очікуючи на Боже благословення, ми віримо, ми знаємо, що добро і милосердя допоможуть нам перемогти підступного ворога, здолати всі труднощі, що незабаром в кожну домівку повернеться мир. І це – головне наше спільне побажання.

Нехай усі наші спільні мрії збудуться. Нехай Божа допомога не покидає нас у війні із тьмою, яка обов’язково завершиться перемогою українського народу.

Слава Україні! Миру та Божої благодаті всім нам! Христос Воскрес!

Вячеслав Чернявский. Килийский городской голова

Шановні земляки!

Від щирого серця вітаю вас зі світлим святом Воскресіння Христа!

Кожен християнин сприймає Воскресіння Христове з відкритою душею і чистим серцем, почуттям радості та благодаті, віри у краще майбутнє.

Я глибоко переконаний, що складні випробування, які сьогодні випали на долю всього українського народу, повинні об’єднати нас, зробити сильнішими, мудрішими, людянішими. В найскладніші часи ми непохитно віримо – Господь не залишить нас, відчуваємо його захист і підтримку.

Нехай це світле свято покладе початок новим звершенням і перемогам у вашому житті та житті всієї України! Бажаю кожному Божого благословення, радості і благополучча, щастя та міцного здоров’я. Нехай Чудо Воскресіння Христового надихає на добрі та праведні справи!

Христос Воскрес!

Виталий Граждан. Городской голова Белгорода-Днестровского

Дорогие Аккерманцы!

Празднование самого светлого православного праздника – Пасхи, омрачили события, произошедшие вчера на территории нашей области.

Враг не дал нам отметить этот день, как всегда, по нашим обычаям – встретить праздник в храме, собраться всей семьей. Но сегодня мы, украинцы, объединены во всеобщей молитве. Вера стала нашей опорой в борьбе добра со злом, а неугасимое желание победы света над тьмой обязательно исполнится и на нашу землю непременно вернется мир и покой.

Пусть Пасха приносит очищение нашим душам, позволяя им возродиться в щедрости и любви. Я желаю каждой семье быть сильнее и крепче всех испытаний. Пусть Господь благословляет наш любимый город, его жителей и всю Украину!Христос Воскрес!

Игорь Плехов. Ренийский городской голова

Христос Воскрес!"Христос Воскрес. Воскреснет Украина": как мэры городов Бессарабии и глава Одесской области поздравили жителей с Пасхой

Дорогие жители Ренийской громады и гости!

Поздравляю Вас со Светлым Праздником Пасхи.

В этот воскресный день хочется пожелать добра и всех благ. Пусть на душе будет тепло и спокойно, над головой будет мирное небо, а рядом — любимые, родные и друзья. Пусть этот праздник принесет мир, понимание, гармонию и радость. Желаю, чтоб все сожаления и обиды ушли прочь, а остались только любовь и счастье.

Сегодня в семейном кругу вспомним всех тех, кто Ангелами защищают нас с небес и

пусть с первыми звонами к нам придут благие вести и долгожданный Мир.

Христос Воскрес. Воскреснет Украина.

Сергей Димитриев. Болградский городской голова

"Христос Воскрес. Воскреснет Украина": как мэры городов Бессарабии и глава Одесской области поздравили жителей с Пасхой

Понравилась новость? Поделитесь ею с друзьями!