З України до Ізраїлю намагалися відправити посилки з підозрілими грибами та психотропами
У міжнародному аеропорту Кишинева “Євген Дога” прикордонники спільно з митниками виявили дві поштові посилки, які прямували з України до Ізраїлю. У відправленнях правоохоронці знайшли продукцію, що може містити психоактивні речовини. Про це із посиланням на прикордонну поліцію Молдови повідомляє “Бессарабія INFORM”.
Посилки виявили під час перевірки міжнародних поштових відправлень.
Перша посилка містила 350 грамів грибів та 120 таблеток, а друга — 1 кілограм грибів і 240 таблеток.
Наразі продукцію вилучили та направили на експертизи, які мають встановити її точний склад та наявність психоактивних речовин.
Правоохоронці проводять подальше розслідування, щоб встановити всі обставини спроб незаконного пересилання та осіб, причетних до організації відправлень.
Раніше ми повідомляли: Стало відомо, скільки всього військових з Одещини повернулися сьогодні до України

Переглянути коментарі (1)
какие добрые и смелые)