Апарат за десятки мільйонів для лікування інфарктів в Аккермані може з’явитися вже восени: права передано області

Влада Кузьміна 5 коментарів 3348 перегляду
Апарат за десятки мільйонів для лікування інфарктів в Аккермані може з’явитися вже восени: права передано області

Під час сесії Білгород-Дністровської міськради, яка відбулася у вівторок, 23 червня, депутати ухвалили рішення, необхідні для реалізації проєкту зі створення у міській лікарні приміщення під ангіограф — спеціалізований апарат для діагностики та лікування захворювань судин і серця. Місцеві обранці, зокрема, внесли зміни до профільної програми, спрямували субвенцію до обласного бюджету, а також передали необхідні документи для подальшої реалізації цього проєкту. Для розміщення обладнання реконструюють кардіологічний корпус медзакладу. Про це повідомляють кореспонденти «Бессарабії INFORM». 

Одним із ключових рішень стала передача департаменту капітального будівництва Одеської облдержадміністрації права замовника за проєктом. Саме ця структура надалі займатиметься його реалізацією, якою передбачено будівництво приміщення для встановлення ангіографа у кардіологічному корпусі лікарні. Як зазначили у міськраді, після передачі повного пакета документів обласна сторона вже зможе проводити відповідні тендерні закупівлі та подальші будівельні роботи.

Оскільки проєкт реалізується на умовах співфінансування, депутати також спрямували до обласного бюджету 2,27 мільйона гривень субвенції, з якої 1 мільйон гривень надала Старокозацька громада. Ще 10 з половиною мільйонів на ці потреби передбачено з обласного бюджету за сприяння Одеської ОВА.

За словами секретаря міськради Олександра Скалозуба, після завершення будівництва приміщення громада розраховує на отримання від області самого ангіографа, що може відбутися вже восени:

«Ангіограф нам обіцяє Одеська обласна державна адміністрація. Він дуже дорогий. За останньою інформацією, його ціна піднялася близько до 60 мільйонів. Нам обіцяють десь на осінь, якщо буде готове приміщення, то нам передають цей ангіограф. Щоб Ви розуміли, оця частина Одеської області — усього 3 ангіографи буде: це Ізмаїл, Одеса і ми», — прокоментував «БІ» посадовець. 

Раніше ми повідомляли: У Вилківській громаді куля з пневматичної зброї військового влучила у неповнолітню 

Переглянути коментарі (5)
guest

5 коментарів
Старые
Новые Популярные
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
Марія
Марія

чудова новина для всього півдня Одещини. При інфаркті кожна хвилина на вагу золота, і ангіограф може врятувати сотні життів

Ник Ник
Ник Ник

до осен и еще многое может измениться…такое время

Олег
Олег

давно настав час для такого обладнання в Білгороді-Дністровському. Не всіх пацієнтів можна швидко довезти до Одеси чи Ізмаїла. Маю гіркий досвід

Віра
Віра

головне щоб приміщення встигли підготувати вчасно, а сам апарат не залишився лише в обіцянках як часто в нас буває(

лікар
лікар

три ангіографи на всю південну частину області — це все ще дуже мало