В Ізмаїлі великі стовпи диму були через загорання сухої трави та очерету

Інна Дерменжі 1 коментар 27540 переглядів
В Ізмаїлі великі стовпи диму були через загорання сухої трави та очерету

Як вже повідомляла «БІ», 16 червня майже по всьому Ізмаїлу можна було побачити великі стовпи диму. Серед містян навіть пішли чутки, що горить порт. Але насправді велика пожежа вирувала на території поблизу підприємства по вулиці Польській. В  Ізмаїльському РУ ГУ ДСНС України в Одеській області розповіли подробиці небезпечної ситуації.

За даними рятувальників, про пожежу надійшло повідомлення після 14.00. В Ізмаїлі по вулиці Польській було зафіксовано загорання сухої трави на відкритій території. На місце виклику надзвичайники прибули о 14.15, а загасити пожежу вдалося о 16.00.

На відкритій території горіли суха трава та очерет на площі 1,5 гектари. Причина пожежі поки встановлюється. На щастя, обійшлося без загиблих та постраждалих.

Раніше ми повідомляли: На Болградщині з’явиться житло для 70 родин переселенців

Переглянути коментарі (1)
guest

1 Коментар
Старые
Новые Популярные
Межтекстовые Отзывы
Посмотреть все комментарии
фіма
фіма

то ли еще будет( лето тока началось