Траса Одеса-Рені поблизу села Монаші заблокована через смертельну аварію
На трасі сполученням Одеса – Рені, між населеними пунктами Підгірне та Монаші Білгород-Дністровського району внаслідок ДТП ускладнено рух транспорту. Про це, посилаючись на ГУ НП в Одеській області, повідомляє “Бессарабія INFORM”.
Попередньо встановлено, що сталося зіткнення вантажівки та легковика. Є постраждалі.
Водночас, за даними одеських Телеграм-каналів, внаслідок аварії загинула водійка легковика.
На місці працює слідчо-оперативна група.
“Просимо врахувати дану інформацію і по можливості обрати альтернативний шлях. Також вкотре закликаємо неухильно дотримуватися правил дорожнього руху, бути обережними, уважно слідкувати за дорожньою обстановкою”, – йдеться у повідомленні поліції.
Оновлено
У поліції підтвердили загибель однієї людини. Наразі трасу заблоковано. Альтернативний варіант об’їзду – через місто Білгород-Дністровський.
Фото: Олексій Куцарєв
Раніше ми повідомляли: На рибалку в Україну: прикордонники Білгород-Дністровського загону затримали трьох іноземців
Переглянути коментарі (1)
На жаль почався сезон аварій на цій трасі(