Кілійська багатопрофільна лікарня отримала благодійну допомогу для покращення медичних послуг

Ви можете обрати мову сайту: Українська | Русский (автоперевод)
Комунальне некомерційне підприємство «Кілійська багатопрофільна лікарня» отримало благодійну допомогу, спрямовану на покращення умов надання медичних послуг пацієнтам. Серед вантажу – медичне обладнання та одяг, меблі та постільна білизна. Про це “Бессарабії INFORM” повідомив Кілійський міський голова Вячеслав Чернявський.
Допомогу передано за сприяння Установи «Агенція регіонального розвитку Одеської області» та Благодійної організації UAid Direct у співпраці з Partners for World Health та за підтримки Олександра Ройтбурга.
У якості благодійної допомоги медзаклад отримав: медичний одяг, постільну білизну, хірургічні набори, бинти та серветки, плечові тонометри, приліжкові столики, кольпоскоп, приліжкові стільці-туалети, милиці, медичне освітлення, пульсоксиметр, тестер зору, комп’ютер та інше.
“Від себе особисто та від медиків висловлюємо щиру подяку усім партнерам за важливу підтримку та небайдужість до потреб медичних закладів”, – подякував Кілійський міський голова.

Позаштатний кореспондент Бессарабії ІНФОРМ
Чудова новина! Успіхів